Kategorie

Výrobci

Hračky a hry

Počet produktů: 345
Hračky a hry

Pro malé i velké děti. Rozsáhlý výběr hraček pro naše milé děti. HRačky pro nejmenší batolata, různá auta, stavebnice...

Více

Podkategorie

 • Hračky pro holky

  Holčičí hračky pro všechny malé parádnice, hospodyňky, kuchařinky, modelky. Hračky pro dětské kuchyňky, spotřebiče jako pračky, myčky, sporáky. Potřeby pro parádnice a šikovné tvořící ručičky. Panenky a oblečky, postýlky a domečky.

 • Hračky pro kluky

  Hračky pro všechny malé kutily, pomocníky v dílně, na zahradě apod. Autíčka pro nejrychlejší závodníky. Mašinky, lodě, letadla pro všechny malé cestovatele. Různé nářadí jako pily, vrtačky, šroubováky. Nářaďové stolečky. 

 • Hry na zahradu

  Venkovní hračky třeba na pískoviště nebo do bazénu. Sportovní potřeby nebo venkouvní houpačky. Bazénky a hračky do nich.

 • Plyšáci

  Plyšové hračky a zvířátka pro naše miláčky. Zvířecí plyšáci jsou jako živý, heboučcí na dotek. Plyšoví pejskové jako bernský, husky nebo třeba želva, opice a krásný barevný papoušek. Pro děti krásní mazlíčci.

 • Pro špuntíky do 5 let

  Hračičky pro nejmenší ručičky. Pro naše nejmenší dětičky od kačenek do vody, hracích dek, houpaček a ohrádek. 

 • Stavebnice

  Dětské stavebnice rozvíjející zručnost a tvůrčí fantazii dětí.

 • Zažehlovací korálky

  Zažehlovací korálky, podložky, dárkové balíčky, sety, ... K výrobě zažehlovacích obrázků potřebujete podložku (různé tvary), korálky, zažehlovací papír a žehličku. Prodáváme vše jednotlivě nebo v různých sadách. MINI: Celkem 48 barev – průměr korálku 2,5 mm. Díky malému rozměru korálků je umožněno vytvořit velmi detailní a precizní obrázky a vzory. Korálky Mini jsou doporučeni dětem od deseti let, ale i dospělým. Mohou nahradit i vyšívání a šití. MIDI: Celkem 52 barev – průměr korálku 5,0 mm. Tato velikost je nejvíce populární ve všech věkových skupinách. Doporučujeme je od 5 let a výše. Děti a dospělí tak mohou strávit příjemný čas hrou s malými plastovými korálky, které navlékají, spojují nebo je zažehlují, podle předlohy, vlastní fantazie nebo využitím našich Inspirativních knížek. MAXI: Mix barev – průměr korálku 10 mm. Tato velikost korálků je vhodná pro děti od 3 – 5 let, které ještě nemají takové motorické schopnosti. Tyto korálky nejvíce ocení děti v předškolních zařízeních. Pro zjednodušení této věkové skupině nabízíme tři různé barevné mixy z 19 barev.

 • Hudební nástroje

  Dětské hudební nástroje pro sluchový a motorický rozvoj dětí. Různé dětské klávesy, pianina, kytary, xylofony, trubky, bicí bubny a mnoho dalšího. Každé malé dítko rádo bubnuje do bubínku nebo brnká jako profesionální kytarista...

 • Tabule

  Dětské tabule pro rozvoj tvořivosti, šikovnosti a fantazie dětí. Na některé tabule lze psát a kreslit křídami, fixami, skládat magnetická písmenka a číslice nebo tvořit jiné obrázky z geometrických tvarů.

 • Figurky a zvířátka

  Plastové, gumové figurky zvířátek, dinosaurů, vojáčků, rytířů...

 • Hudební podložky

  Hudební podložky a koberce pro ještě větší zábavu dětí. Hudební podložky nejen pro nejmenší se zvuky zvířátek, autíček, ale také pro větší děti pro učení hudby, tance apod.

 • Plus-Plus stavebnice

  Dostatečně jednoduché pro předškoláky, ale rádi staví i velké děti. Vytvoř plošné 2D mozaiky nebo 3D model. Stavebnice Plus-Plus je ideální hračkou, která rozvíjí tvořivé a kombinační schopnosti dítěte. Kvalita zpracování kostiček zaručuje pevnost, stálobarevnost, přesnost rozměrů - snadné sestavení a rozebrání.Tato hračka vydrží beze změny celé generace. Vyrobeno v Dánsku. Vhodné pro děti již od 1 roku - varianta BIG. Doporučeno od 12 měsíců do 14 let. Tato stavebnice získala mnoho ocenění. 

 • Dřevěné hračky

  Dřevěné hračky od renomovaných výrobců hraček s certifikacemi typu EN71 pro Evropu.Bezpečné hračky z přírodního materiálu, pro výuku a zábavu.


Produktů na stránce

Produktů na stránce