Kategorie

Výrobci

Hračky a hry

Počet produktů: 637
Hračky a hry

Pro malé i velké děti. Rozsáhlý výběr hraček pro naše milé děti. HRačky pro nejmenší batolata, různá auta, stavebnice...

Více

Podkategorie

 • Barbie a Disney

  Úžasný svět panenek Barbie. Nejznámější značka panenek již po mnoha desetiletí. Velmi rozsáhlé příslušenství vytváří z panenek Barbie nevyčerpatelnou zábavu. Panenky Disney jsou velmi oblíbené, vzpomeňme na Popelku.

 • Fur Real Friends

  Interaktivní plyšová zvířátka, reagují na doteky, pohybují se. Živý svět reagujících hraček na dětské podněty. Pejsek, který se zavrní když ho pohladíte na zádech, krásná kočička po pohlazení příjemně zamňouká...

 • Hopsací koník Ponnie

  Koník Ponnie jezdí jako živý! Koník Ponnie je unikátní novinkou, která kombinuje roztomilost a jemnost plyšové hračky s nápaditým mechanismem fitness přístroje. Ponnie rozvíjí koordinaci pohybů dítěte a zapojuje důležité svalové partie, které nejsou běžně zatěžovány. Koník se rozjede nasedáním a vysedáním ze sedla. Směr jízdy si určuje jezdec natáčením madel.

  Koníci Ponnie jsou produkty té nejvyšší kvality. Každý jednotlivý koník je důkladně těsně před odesláním zákazníkovi kontrolován a testován. Povrch hračky je vyroben z velmi odolného jemného plyše a jeho detailní zpracování dává koníkům Ponnie realistický vzhled. Vnitřní mechanismus je vyroben z bytelné ocelové konstrukce. Všechny tyto aspekty zajišťují dlouhodobou životnost produktu a jeho bezproblémový provoz.

  Koník jezdí bez problémů na koberci, dlažbě, parketách i plovoucí podlaze. Kolečka jsou z bezbarvé gumy podobná kolečkům na in-line bruslích, takže nedochází k poškrábání ani zabarvení podlahy. Venku se dá na koníkovi jezdit na asfaltových površích i zámkové dlažbě.

  Výrobek je určen pro jízdu na hladkých rovinatých površích. Nemá brzdný systém a je navržen tak, aby při jízdě na rovinatém povrchu nedosáhl nebezpečné rychlosti.

  Malý – určen pro děti ve věku 3-6let, max. váha jezdce 30kg, výška sedu 56cm.

  Střední – určen pro děti ve věku 5-12let, max. váha jezdce 50kg, výška sedu 65cm.

  Velký – od věku 9 let výše, max. váha jezdce 90 kg, výška sedu 90 cm, rozměry výrobku 116x46x135 cm, čistá váha 31,5 kg, rozměry krabice 96x47x96 cm, hrubá váha 34,5 kg.

  Výrobek ponnie splňuje náročné evropské, americké i japonské normy pro hračky. Europe-EN-71, USA-ASTM-963 a Japan Toy ST international standard. V České republice je výrobek certifikován Institutem pro testování a certifikaci ve Zlíně - ITC.

 • Hračky pro holky

  Holčičí hračky pro všechny malé parádnice, hospodyňky, kuchařinky, modelky. Hračky pro dětské kuchyňky, spotřebiče jako pračky, myčky, sporáky. Potřeby pro parádnice a šikovné tvořící ručičky. Panenky a oblečky, postýlky a domečky.

 • Hračky pro kluky

  Hračky pro všechny malé kutily, pomocníky v dílně, na zahradě apod. Autíčka pro nejrychlejší závodníky. Mašinky, lodě, letadla pro všechny malé cestovatele. Různé nářadí jako pily, vrtačky, šroubováky. Nářaďové stolečky. 

 • Hry

  Dětské hry deskové, společenské, karty a další.... Pro děti i pro dospělé. Od výrobců jako např. ALBI, EFKO, HASBRO, MINDOK, MATTEL...

 • Hry na zahradu

  Venkovní hračky třeba na pískoviště nebo do bazénu. Sportovní potřeby nebo venkouvní houpačky. Bazénky a hračky do nich.

 • LPS Littlest PetShop

  Sběratelská zvířátka LPS. HIT letošního roku - dekorativní LPS. Sami si své zvířátko vyzdobíte podle své fantazie pomocí přiložených fixů.

 • Cars, Matchbox, Hot Wheels

  Matchbox, Hot Wheels, Cars - autíčka, dráhy a jiné od těchto značek...

 • My little Pony

  Vše od My Little Pony, Polly Pocket. Roztomilé panenky, zvířátka, koníci v nejmenším světě.

 • Nerf

  Nerf pistole, sety, samopaly, náhradní náboje apod. Ďábelská střílečka pro každého kluka. Střílí se šipkami, disky nebo stříká vodou. V šeru používáte světélkující náboje.

 • Pěnový koberec puzzle

  Česká výroba hraček z pěnového polyethylenu má několik výhod. Výborné izolační vlastnosti pěnových koberečků, nesají vodu takže je můžete použít v koupelně, kde snadno přilnou k vlhkému povrchu vany nebo dlažby a dají se jednoduše sundat. Snadná údržba, lehká omyvatelnost. Ideální i pro nejmenší děti, nemá to žádné ostré ani tvrdé hrany. Výrobky jsou certifikované Institutem pro testování a certifikaci a.s. Zlín. Mají certifikát "Bezpečné hračky" a Česká kvalita. V této skupině naleznete ale i puzzle z jiných zemí - jsou to Disney a Cars

 • Play-Doh

  Kreativní modelína se spoustou her. Jednou tvoříte dortíky jindy zmrzlinu. Nebo si hrajete na zubaře a vyvrtáte nemocné zoubky. A když máte hlad uvaříte si pár hamburgerů.

 • Plyšáci

  Plyšové hračky a zvířátka pro naše miláčky. Zvířecí plyšáci jsou jako živý, heboučcí na dotek. Plyšoví pejskové jako bernský, husky nebo třeba želva, opice a krásný barevný papoušek. Pro děti krásní mazlíčci.

 • Pro batolata do 3 let

  Hračky pro nejmenší, kousátka, chrastítka a podobné hračky pro batolata až do 3 let.

 • Pro špuntíky do 5 let

  Hračičky pro nejmenší ručičky. Pro naše nejmenší dětičky od kačenek do vody, hracích dek, houpaček a ohrádek. 

 • Stavebnice

  Dětské stavebnice rozvíjející zručnost a tvůrčí fantazii dětí.

 • Tvoření pro děti

  Tvořivé, kreativní sady pro děti. Vytvoř si krásné náramky, přívěšky, mozaikové a jiné šperky. Vyrob si sádrová zvířátka, zapleť si korálky do vlasů nebo udělej barevné magnety. Maluješ rád na kameny? S námi to není problém.

 • Zažehlovací korálky

  Zažehlovací korálky, podložky, dárkové balíčky, sety, ... K výrobě zažehlovacích obrázků potřebujete podložku (různé tvary), korálky, zažehlovací papír a žehličku. Prodáváme vše jednotlivě nebo v různých sadách. MINI: Celkem 48 barev – průměr korálku 2,5 mm. Díky malému rozměru korálků je umožněno vytvořit velmi detailní a precizní obrázky a vzory. Korálky Mini jsou doporučeni dětem od deseti let, ale i dospělým. Mohou nahradit i vyšívání a šití. MIDI: Celkem 52 barev – průměr korálku 5,0 mm. Tato velikost je nejvíce populární ve všech věkových skupinách. Doporučujeme je od 5 let a výše. Děti a dospělí tak mohou strávit příjemný čas hrou s malými plastovými korálky, které navlékají, spojují nebo je zažehlují, podle předlohy, vlastní fantazie nebo využitím našich Inspirativních knížek. MAXI: Mix barev – průměr korálku 10 mm. Tato velikost korálků je vhodná pro děti od 3 – 5 let, které ještě nemají takové motorické schopnosti. Tyto korálky nejvíce ocení děti v předškolních zařízeních. Pro zjednodušení této věkové skupině nabízíme tři různé barevné mixy z 19 barev.

 • Hudební nástroje

  Dětské hudební nástroje pro sluchový a motorický rozvoj dětí. Různé dětské klávesy, pianina, kytary, xylofony, trubky, bicí bubny a mnoho dalšího. Každé malé dítko rádo bubnuje do bubínku nebo brnká jako profesionální kytarista...

 • Tabule

  Dětské tabule pro rozvoj tvořivosti, šikovnosti a fantazie dětí. Na některé tabule lze psát a kreslit křídami, fixami, skládat magnetická písmenka a číslice nebo tvořit jiné obrázky z geometrických tvarů.

 • Figurky a zvířátka

  Plastové, gumové figurky zvířátek, dinosaurů, vojáčků, rytířů...

 • Hudební podložky

  Hudební podložky a koberce pro ještě větší zábavu dětí. Hudební podložky nejen pro nejmenší se zvuky zvířátek, autíček, ale také pro větší děti pro učení hudby, tance apod.

 • BABY born

  Hra s BABY born® ještě nikdy nebyla zábavnější, když může dělat prakticky cokoliv. Unikátní panenka s osmi realistickými funkcemi, které lze přehrávat bez baterií a nápaditý herní svět, který povzbuzuje a podporuje vztah matka-dítě vypadá mimořádně realisticky. BABY born® herní koncept roste s dívkou. Žádné limity nejsou stanoveny s ohledem na představivost. Někdy BABY born® je malé dítě, které potřebuje láskyplnou péči a někdy je společníkem a nejlepším přítelem, který následuje dívku kamkoliv ona jde. Pro tento účel jsou tematické světy, jako je balet a jízda na koni, ale také vana s LED světly a zvuky nebo dokonce kočár pro princeznu. Více než 20 milionů BABY born® panenek bylo prodáváno po celém světě od svého uvedení na trh v roce 1991. Toto dělá BABY born® Zapf Creation nejúspěšnější značkou herních koncepcí, která je neustále dále rozvíjena.

 • Frozen ledové království

  Ledové království (v originále Frozen) je americký animovanýhudebně fantastický film z roku 2013 od režisérů Chrise Bucka a Jennifer Lee, inspirovaný pohádkou Sněhová královna od Hanse Christiana Andersena. Film vypráví příběh nebojácné princezny Anny, která se za pomoci horala Kristoffa, jeho věrného soba Svena a oživlého sněhuláka Olafa vydává najít svoji sestru Elsu, která svou ledovou magií neúmyslně zaklela království do věčné zimy. (zdroj Wikipedie)

 • Puzzle stavebnice

  Skládání puzzle je krásná zábava. Rozřezané obrázky do mnoha dílků od pár kusů pro nejmenší děti až po několik tisíc pro ty nejvytrvalejší. Vždy do sebe zapadají jen určené dílky. Materiálem dílků puzzle může být pěnová hmota, tvrzený kartón, dřevěná překližka, plast atd. Výsledný obrázek po složení je většinou rovinný nebo také prostorový 3D. U některých varinat plošného puzzle je obrázek prostorový 3D. Největší puzzle světa se skládá z 33600 dílků.

 • Plus-Plus stavebnice

  Dostatečně jednoduché pro předškoláky, ale rádi staví i velké děti. Vytvoř plošné 2D mozaiky nebo 3D model. Stavebnice Plus-Plus je ideální hračkou, která rozvíjí tvořivé a kombinační schopnosti dítěte. Kvalita zpracování kostiček zaručuje pevnost, stálobarevnost, přesnost rozměrů - snadné sestavení a rozebrání.Tato hračka vydrží beze změny celé generace. Vyrobeno v Dánsku. Vhodné pro děti již od 1 roku - varianta BIG. Doporučeno od 12 měsíců do 14 let. Tato stavebnice získala mnoho ocenění. 

 • Melissa & Doug

  Americká značka Melissa & Doug vznikla přibližně před třiceti lety ve státě Connecticut spojením dvou pedagogů a nyní manželů, kteří chtěli přivést na trh smysluplné hračky, které nejen rozvíjí dětskou motoriku a fantazii, ale celkově pozitivně působí na rozvoj dítěte již od útlého věku. Proto mezi těmito produkty nikdy nenajdete licence a vždy si můžete být jisti vysokou kvalitou hraček, které jsou vyrobeny z kvalitních materiálů, především dřeva. Nyní se Melissa & Doug řadí mezi 15 největších výrobců hraček na celém světě a nabízí přes 2000 produktů pro děti od 2 do 12 let. Za dostupnou cenu tak získáte pro Vaše děti kvalitní a lákavou hračku.


Produktů na stránce

Produktů na stránce

Váš košík  

Nákupní košík je prázdný

0 Kč Poštovné
0 Kč Celkem

Váš košík K pokladně