Kategorie

Výrobci

Pěnové puzzle

Počet produktů: 165
Pěnové puzzle

Česká výroba hraček z pěnového polyethylenu má několik výhod. Výborné izolační vlastnosti pěnových koberečků, nesají ...

Více

Podkategorie

 • 3D pěnové stavebnice

  Stavebnice pěnových prostorových 3D hraček např. mlýn, autíčko, letadlo, medvídek, kolotoč a další. Pro děti od 3 let. 3D puzzle napomáhají rozvoji prostorového a logického myšlení, konstruktérských schopností, logiky, pozornosti, tvůrčí představivosti a zrakové paměti.

 • Pěnové puzzle koberce

  Seskládáním dílů na podlaze vznikají zajímavé obrazce tvořící barevnou podlahu. Vzhledem ke svým vynikajícím tepelně-izolačním vlastnostem je pěnový koberec určený k izolaci mezi chladným podkladem a povrchem těla. Díky jeho skvělým vlastnostem má pěnový koberec značné množství variant, jak jej lze využít. Můžeme jej využívat jak v interiérových, tak exteriérových podmínkách. Podlahový díl je základním stavebním elementem podlahy relaxačního koutku, hracího koutku a taktéž i sportovní podlahy, ale také jako podložky na pláž nebo při cvičení. Vyrábí se v tloušťce materiálu 8, 10, 12 nebo 16mm.

 • Pěnový nábytek

  Skutečný stoleček se židličkou, která unese až 25kg (testováno i na 100kg osobě). Využijete v dětském pokojíku nebo hracích koutech.

 • Pěnové hlavolamy

  Naučně-vzdělávací hra – hlavolam. Napomáhá rozvoji logického myšlení, konstruktérských schopností, logiky, pozornosti, tvůrčí představivosti, zrakové a taktilní paměti. Tato hra je součástí obsáhlé série her-hlavolamů, z nichž mnohé jsou staré již stovky a tisíce let. Všechny hry z této série mají jednu společnou vlastnost - jejích základem je malý geometrický obrazec, který je rozdělen na několik různých dílů. Kombinací a skládáním těchto částí na ploše můžete vytvářet spoustu nových obrazců podobných zvířatům, lidem, domům atd. Hlavolamy můžeme rozdělit na dva typy, a to podle stupně obtížnosti. První je skládání podle rozčleněného obrázku a druhý podle obrázku bez zřejmého ohraničení jednotlivých částí. Prostřednictvím těchto obrázků můžete dítě postupně seznamovat s pojmy jako páry, symetrieapod. Díky tomu můžete dítě učit počítat, seznamovat jej s geometrickými obrazci, připravovat ho k psaní (obkreslováním figurek nebo planžet), rozvíjet paměť a pozornost. Hry můžete rovněž používat při hodinách logiky, matematiky či geometrie v mateřských školách, na prvním stupni základních škol anebo doma. Každá hra z této série je multifunkční a směruje dítě k rozvoji intelektu a kreativity. Pěnový hlavolam nepouští barvy, lehce se omývá mýdlovou vodou, nepromokne, je lehký. Materiál je vyroben v EU. Pro děti od 3 let.

 • Pěnové EVA tvary a zvířata

  Výřezy z EVA pěny různých tvarů, zvířátek, dopravních prostředků, tvarů atd. Tloušťka pěnového materiálu je cca 10mm. Vyrobeno z EVA pěny s vroubkovaným povrchem z obou stran. Snadno udržovatelný materiál, lehce omyvatelný, odolný.


Produktů na stránce

Produktů na stránce